سازمان‌هایی که اقدام به ارائه خدمات در بستر وب می‌نمایند، ناخواسته مهم‌ترین اطلاعات و داشته‌های موجود بر روی پایگاه‌های داده خود را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از طریق برنامه‌های کاربردی تحت وب در معرض خطر قرار می‌دهند و یا حتی به نفوذگر اجازه‌ی انتشار کدهای مخرب در شبکه از طریق وب‌سایت، و یا گمراه کردن کاربران در صورت نفوذ به وب سرور را می‌دهند. سامانه “سینا “WAFدر پاسخ به این نیاز طراحی و تولید شده است و به دلیل قابلیت‌های انحصاری، توان عملیاتی بالا، سادگی پیکربندی، و سیستم عامل اختصاصی و امن، پتانسیل بالایی برای استفاده در سازمان‌ها و ارگان‌های مهم و حیاتی کشور را دارد و براساس نیازمندی‌های داخلی به بازار افتا کشور عرضه گردید.

 

معرفی


با گسترش روزافزون استفاده از برنامه‌های مبتنی بر وب و تنوع آن‌ها در ساختار و زبان‌های برنامه‌نویسی، همیشه حملات و تهدیدهای جدی و رو به رشدی در این لایه از شبکه (لایه‌ی ۷) وجود داشته است.
معمولاً سازمان‌ها، مؤسسات، شرکت‌ها و همه‌ کسانی که اقدام به ارائه خدمات در بستر وب می‌نمایند، ناخواسته مهم‌ترین اطلاعات و داشته‌های موجود بر روی پایگاه‌های داده خود را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از طریق برنامه‌های کاربردی تحت وب در معرض خطر قرار می‌دهند و یا حتی به نفوذگر اجازه‌ی انتشار کدهای مخرب در شبکه از طریق وب‌سایت، و یا گمراه کردن کاربران در صورت نفوذ به وب سرور را می‌دهند. بدین منظور محصولاتی در حوزه Web Application Firewallها برای جلوگیری از این دست حملات طراحی و به بازار ارائه گردیده شده است.

محصول سامانه سینا WAF در پاسخ به این نیاز و براساس نیازمندی‌های داخلی به‌دست توانای متخصصین داخلی تولید گردید که به دلیل قابلیت‌های انحصاری، توان عملیاتی بالا، سادگی پیکربندی، و سیستم عامل اختصاصی و امن، پتانسیل بالایی برای استفاده در سازمان‌ها و ارگان‌های مهم و حیاتی کشور را دارد.

مشخصات

• تشخیص و جلوگیری از حملات متداول وب.

• حمایت از مجموعه وسیعی از الگوهای امنیتی پیش فرض.

• حمایت از ویژگی SSL Offloading.

• پشتیبانی از امکان Load Balancing.

• کنسول مدیریتی پیشرفته مبتنی بر وب‌.

• امکان ثبت رخدادهای مختلف.

• ارائه گزارشات متنوع.

فایل‌های راهنما

Your Content Goes Here

پشتیبانی

Your Content Goes Here